Bieszczady Jankowce 4:2 Iskra Przysietnica
LKS Płowce/Stróże Małe 2:2 Sanovia Lesko

Logowanie

Aktualności

Dobry mecz z Krościenkiem i pewne zwycięstwo.

• autor: Rafał Dobosz, 2014-05-11 20:13

Po serii dobrych choć pechowych meczy nasza młodzież odniosła pewne i ważne zwycięstwo nad Wisłokiem Krościenko Wyżne.

O kłopotach kadrowych piszą wszystkie drużyny. Niestety nikt lub prawie nikt nie ma kadry 20-sto osobowej w tej lidze. My niestety też. Mamy za to zdolną młodzież i tą młodzieżą gramy w rozgrywkach seniorów. Skład bardzo młody i przed meczem sporo obaw mieli nasi nieliczni kibice.

Na bramce swój debiut zaliczył Dawid Rząsa. Zawodnik drużyny juniorów (wypożyczony z Błażowianki) rozegrał bardzo dobre zawody. Rodowity Futomianin (rodak m.i. Stasia Kołodzieja czy Janusza Synowca) pokazał się z bardzo dobrej strony i był pewnym punktem naszej defensywy.

Czwórkę obrońców w tym meczu stanowili- R.Jamrozik, Wawczak, Ad. Guzik, Książek. Jamrozik i Książek po urazach. Wawczak po powrocie z zagranicy. Ósmy mecz tej wiosny i ...ósme zestawienie obrony. Mimo tego bardzo dobre zawody naszej defensywy.

W pomocy (też po raz pierwszy w takim zestawieniu) A.Gładysz, Sowa, Ogrodnik, Barnik. Dwóch młodzieżowców, junior Sowa oraz doświadczony Barnik. Strzelili dwie bramki i dwie wypracowali. Bardzo dobry występ kolejnej z formacji.

W ataku Potoczny-Adamski. Szybcy i zwrotni napastnicy napsuli sporo krwi obronie gości. Paweł dopisuje dwie bramki na swoje konto i obecnie jest najlepszym strzelcem ligi (wspólnie z Pakietem z Haczowa). Michałowi dzisiaj nie dopisało szczęście. Może następnym razem.

Na boisku pojawili się kolejni młodzieżowcy i dali dobre zmiany Helon (obrońca 95) oraz Owsiany (94).

Mecz rozpoczął się od naszych ataków i po dwóch minutach powinniśmy prowadzić ...3:0. Po kwadransie gra się wyrównała. Swoją szybkość pokazuje Adamski i po dwóch rajdach dwukrotnie pokonuje bramkarza gości. Wisłok odpowiada szybko bramką z rzutu wolnego. Do przerwy prowadzimy 2:1.

Po przerwie udaje nam się strzelić dwie bramki (Barnik i Ogrodnik) i spokojnie zwyciężamy podłamany takim obrotem sprawy Wisłok.

Brawa dla naszych młodych reprezentantów i powodzenia w kolejnych meczach.

Nieobecni: P.Jamrozik (kartki), R. Guzik, An. Guzik, Obłój, D. Gładysz (kontuzje), Łuc (wyjazd) Szerszeń (sprawy rodzinne).