Młodzieżowy wyjazd do Krościenka. Sieniawa w Izdebkach.

• autor: Rafał Dobosz, 2014-08-15 22:22

Za nami druga kolejka rozgrywek i wyjazd do Krościenka. Wyjazd niedany bo bez punktów ale z pewnością i w takim wyjeździe można doszukać się pozytywów.

Skład w jakim wystąpiliśmy z pewnością długo się nie powtórzy. Nieobecność P.Jamrozika, Ad.Guzika, Barnika, D.Gładysza, K.Szpiecha, Obłoja była aż nadto widoczna. Wymieniona szóstka rozpoczęła mecz z Długim, ale w ten piątek z różnych powodów zabrakło wyżej wymienionych. W ich miejsce swoją szansę dostali młodzieżowcy.

Podstawowy skład to Szerszeń (C) oraz Adamski (92), Łuc i Wawczak (obaj 93) A.Gładysz i M. Gładysz (obaj 94) oraz Wolanin, Turoń, D.Jamrozik, Kulig, Gibała (ubiegłoroczni juniorzy z 95) oraz zdolny junior Wymysło (97). Nasza młodzież pod wodzą Bogdana nie ulękła się bardziej doświadczonych i zdecydowanie lepiej zbudowanych przeciwników i rozegrała dobre spotkanie.

Na bramce dobry debiut zaliczył Adrian i przy obu bramkach nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Obie bramki padły po indywidualnych błędach naszych zawodników i oczywiście pozostało gdybanie "co by było gdyby..."

Gospodarze atakowali ale jakoś nic specjalnego z tego nie wynikało. Mimo kilku okazji bramkowych i składnych akcji nie udało im się pokonać Aga. Oczywiście byli oni odrobinę lepsi (o dwie bramki) ale naszych zawodników pochwalić trzeba za uparte dążenie do zdobycia bramki. Niestety szczęście nie sprzyjało nam tego popołudnia.

W niedzielę o 15 podejmiemy w Izdebkach Wisłok Sieniawę i serdecznie zapraszamy na ten mecz naszych kibiców.