Sparingi w pełni. Wyniki meczów weekendowych rywali.

• autor: Rafał Dobosz, 2015-03-04 08:34

Do rozpoczęcia zmagań zostało 25 dni. W ubiegły weekend prawie wszyscy rozegrali mecze kontrolne.

Wisłok Sieniawa pewnie pokonuje Iskrę Iskrzynia 4:1. Drugi sparing, drugie zwycięstwo lidera A1. Sparingpartnerzy to zespoły z klasy B. W kolejnym spotkaniu kontrolny zespół z pod znaku "rybki" zmierzy się z Kotwicą i ten mecz powie nam więcej o dyspozycji teamu z nad zalewu.

Druga siła w lidze czyli Górnik przegrał wysoko 1:4 z Victorią Pakoszówka. Dyspozycja spadkowicza z okręgówki jest na razie niewiadomą.

LKS Zarszyn przegrał z Szarotką Nowosielce 1:2. Kolejne spotkanie potwierdzające że sparingi...to tylko sparingi i nie należy wyciągać z nich daleko idących wniosków.

Brzozovia rozjechała 8:2 ostatni zespół B2 Orły Jabłonka. Skład sąsiadów zza miedzy prezentuje się okazale. Wyznacznikiem formy "Mrówek" będzie kolejny sparing czyli spotkanie ze Startem Rymanów.

Długie przegrało 1:2 z Orłem. Wyniki spotkań między tymi drużynami j oscylowały wokół remisu. Tak też było i tym razem.

Lotniarz zwyciężył Bukowsko 2:1. Bukowsko średnio przykłada się do sparingów. Nie zmienia to faktu iż Lotniarz ostro pracuje i z pewnością będzie jednym z kandydatów do awansu. Poważnym kandydatem.

Karpaty Klimkówka po raz zremisowały swoje spotkanie. Tym razem 2:2 z LKS Lubatówką. Trzeci remis w piątym sparingu.

Do A1 wraca były trener LKS Haczów oraz Rotaru Węglówka Marcin Żywiec. Jego podopieczni czyli Wisłok Krościenko Wyżne zwyciężył w sparingu Dwór Kombornia 4:3. Powodzenia w lidze.

Płomień odpuścił drugi sparing. Wcześniej nie wybrał się na mecz Z Zovią. W ten weekend wystawił do wiatru juniorów Karpat Krosno.Wcześniejsze sparingi też nie napawają optymizmem. 3:3 z Trześniowem i 1:3 z Jabłonicą Polską. 19 kwietnia Płomień zawita do Izdebek. Pamiętamy lekcję 0:6 w Zmiennicy i czekamy z niecierpliwością na rewanż.

Orion rozniósł Orkan Markowce 12:6. Po wyniku widać iż radośnie było na boisku. Piłka na poziomie naszej A1 ma sprawiać radość i z pewnością zespół z Pielni radośnie spędził niedzielę.

Sanovia również poprawiła sobie humory zwyciężając LKS Olszanicę 8:2. 6 bramek Sylwka Biesiady to nawet jak na sparing wynik godny zauważenia.

Ambitni i sympatyczni zawodnicy Pioniera pokonali Jawornik Czarna 5:3. Pionier wiosną będzie walczył o każdy punkt i będziemy trzymać kciuki za chłopaków Zenka.