12 dni do ligi. Przedostatni weekend sparingowy.

• autor: Rafał Dobosz, 2015-03-17 17:07

Liga zbliża się wielkimi krokami. Sporo bramek pada w sparingach. Przedostatnia seria testów za nami. Poniżej przedstawiamy wyniki zespołów z A1.

Lider z Sieniawy nie rozegrał swojego meczu z LKS Pisarowce  z powodu "obfitych opadów deszczu".

Górnik Strachocina rozgromił Orła Bażanówkę 8:2. Sparing, sparingiem ale wynik z pewnością w głowach zawodników zostanie. Górnik zgłasza aspiracje do klasy O...Liga to jednak zupełnie inna "bajka".

Zarszyn zwyciężył Bukowsko ...8:1. O tym iż Bukowsko średnio przykłada się do  sparingów wiemy już od dawna...ale osiem bramek Kaszkietów strzelonych zespołowi z okręgówki to potwierdzenie dobrej formy przed ligą. Po Wisłoku i Górnikowi kolejny kandydat do walki o awans. Wydaje się że o dwa miejsca do awansu kandydować będą jeszcze Lotniarz i Brzozovia.

Zovia zagrała słaby sparing. Młody skład sąsiadów nie dał rady zespołowi Sanu Nozdrzec (B2 Krosno). Brak Sokalskiego, Barańskiego, Mehmedowicza, Łamacza, Przemka Gruszki był aż nadto widoczny i mecz zakończył się remisem 3:3. Bramki dla Sanu zdobył Grzesiek Kiełbasa (3).

Lotniarz zwyciężył przedostatni zespół C1 Krokus Ropienkę 5:0. Krokus zdobył w jesieni 3 pkt w sześciu meczach. Granie sześciu meczy na rundę.....ciekawe.

Sanbud rozgromił Oriona 7:0. Skuteczności naszego pierwszego ligowego rywala godna uwagi. Wydaje się że z meczu na mecz zawodnicy z Długiego grają lepiej. To drugie zwycięstwo w siódmym sparingu. Tydzień wcześniej zwycięstwo z Remixem 2:1. Orion jak zwykle tajemniczy, ale w lidze team Pluskwików z pewnością sporo krwi napsuje.

Karpaty rozjechały Beskid Równe (C3 Krosno) 9:0. Zespół z Klimkówki jako drugi w lidze po Sanovii swoje mecze będzie rozgrywał w soboty. Na szczęście nasz zespół wizytę w Klimkówce ma już za sobą więc będzie to kłopot dla innych.

Krościenko wybrało innego przedstawiciela "serie C" czyli Rotar Węglówkę i wbiło gościom 10 bramek, tracąc jedną bramkę.

Płomień podobnie jak Lotniarz, Wisłok K.W. i Karpaty wybrał też zespół z ligi niższej. Pogórze Srogów Górny  ( 6pkt w B1) i 8:1.

Sanovia grała z innym zespołem z B1 czyli Drewiarzem Rzepedź (13 miejsce i 11 pkt) i...przegrała 2:4. Słabość Leska czy siła zespołu Szymka Gołdy?

Dwór wygrał kolejny sparing. Tym razem 2:1 pokonał wicelidera B2 czyli zespół Cisów Jabłonica Polska. Cisy oprócz Iskrzynii i Guzikówki to najpoważniejszy kandydat do awansu. Ale o tym innym razem.

Pionier zremisował 5:5 z liderem C1 Olszanicą. Trudno będzie utrzymać się chłopakom Zenka Mackiewicza, ale trzymamy kciuki za ambitny zespołów z Średniej Wsi.