Typy a realia. Podsumowanie 18-stej kolejki.

• autor: Rafał Dobosz, 2015-04-13 22:59

Druga kolejka wiosenna za nami. Tym razem obyło się bez niespodzianek.

Nowy lider wygrał w Bażanówce w spotkaniu derbowy. Strochonia jest i będzie mocna. Jeden z czterech faworytów do awansu potwierdza swoje aspiracje. Typ 2 trafiony.

Brzozovia wygrała w Klimkówce. Była faworytem i potwierdziła to na boisku. Kolejny z faworytów ligi nie zwalnia tempa. Trochę z przekory postawiliśmy 1 i ...pudło.

Wyjazdowe spotkanie wygrał też Zarszyn. Zwycięstwo 1:0 kojarzy się z jednym zespołem....Juventusem Turyn. Typowaliśmy 2 i trafiliśmy.

Sanbud Długie zwyciężył Pioniera zgodnie z planem. Drużyna ze Średniej Wsi chyba już sama nie wierzy w utrzymanie. Oznacza to ni mniej ni więcej iż bez kompleksów i obciążeń będzie przystępować do kolejnych spotkań. Typ 1 celny

Lotniarz po trudnym meczu zwyciężył w Krościenku Wyżnym. Mimo porażki zespół Wisłoka pokazał się z dobrej strony i jeszcze sporo krwi napsuje w lidze innym. Typ 2 zgodny

Błękitni kontra Dwór. Po pierwszej kolejce postawiliśmy na zespół z Komborni. Jasienica nie wygrała u siebie w tym sezonie. Typowaliśmy 2 był remis. Pudło.

Płomień przegrał u siebie z Orionem. Mimo wszystko typowaliśmy 1. Znów pudło. Nie wiadamo tylko czy to słabość zawodników ze Zmiennicy czy dobra dyspozycja chłopaków z Pielni i okolic. Typ 1. Była dwójka

Siedem meczy (spotkań Gawoinstalu nie typujemy) i cztery trafione 4/7. Na wiosnę 8/14 czyli utrzymujemy średnią.