19-sta kolejka A1- zapowiedź.

• autor: Rafał Dobosz, 2015-04-18 14:23

Przed nami kolejna seria spotkań. Ta zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Nasz Gawoinstal podejmie Płomień Zmiennice i z pewnością będzie chciał się zrewanżować za wysoką porażkę 0:6 z jesieni. Płomień to spadkowicz z okręgówki i czeka nas trudny mecz. Kibiców zapraszamy na inaugurację w Izdebkach. Początek spotkania 15.00.

W pozostałych meczach zespoły z pierwszej siódemki zagrają ze sobą. Dla nas najkorzystniejsze byłyby remisy....ale to tylko życzenia.

Trzeci w tabeli zespół z Zarszyna podejmie lidera z Strachociny. Mecz z pewnością będzie miał duże znaczenie w końcowym układzie tabeli. Na wiosnę bardziej przekonujący jest Górnik. Dwa zwycięstwa na wyjazdach mają swoją wagę. Zarszyn przegrał tylko jeden mecz na swoim boisku w inauguracji sezonu. Potem było już tylko lepiej. I jak tu typować? Mimo wszystko stawiamy na bardziej doświadczonych Górników. Typ:2

Lotniarz-Wisłok S.. Rewelacja z Bezmiechowej kontra niedawny lider. Sieniawa zawodzi na wiosnę. Lotniarz zdobył komplet i z pewnością wysoko zawiesi poprzeczkę. Zapowiada się twardy mecz i...zwycięstwo gospodarzy. Typujemy 1.

Piąta w tabeli Zovia podejmie siódmy Sanbud. Gospodarze przegrali tylko jeden mecz u siebie. Derby z Płomieniem. Tym razem jednak potwierdzą swoje aspiracje i zwyciężą. Typ:1

Dwór-Sanovia. Rozpoczęcie rundy wymarzone przez zespół z Komborni. Potem remis uratowany w ostatniej minucie w Jasienicy. Sanovia to jednak doświadczony zespół i z pewnością będzie walczył na całego. Typujemy jednak zwycięstwo gospodarzy. Stawiamy 1.

Błękitni-Orion. W ubiegłym tygodniu Orion wywiózł cenne punkty ze Zmiennicy. Tym razem będzie równie ciężko coś wygrać. Typujemy jednak pierwsze zwycięstwo zespołu z Jasienicy Rosielnej. Suma szczęścia jest równa 0 także tym razem będzie ono przy nich. Typ 1

Karpaty-Orzeł. Orzeł musi zacząć wygrywać ponieważ w dwóch ostatnich meczach u siebie przegrał. Stawiamy na gości. Typ 2

Pionier- Wisłok K.W. Wisłok zwycięży. Zagrał dobre dwa mecze i potwierdzi to w Średniej Wsi. Pionier przeciwstawi gościom wolę walki ale to będzie za mało. Typ 2.